Oog op de toekomst
Door Inge van Koningsveld
22 maart ALV
Over drie weken is het zover, dan zien de leden en het bestuur elkaar in De Schakel te Nijkerk voor de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (ALV). Tot 8 maart kunnen leden van het Quiltersgilde zich nog aanmelden om erbij te zijn en mee te denken over de toekomst van het Quiltersgilde. Nog niet aangemeld? Het kan alsnog [klik]. Per post kan ook, het aanmeldformulier en de agenda vind je op pagina 29 van Quiltnieuws 163.
Toekomst Quiltersgilde
Tijdens de vorige ALV is de werkgroep Dynamiek opgericht. De werkgroep bestaande uit een aantal betrokken leden en onder begeleiding van de Sesamacademie, heeft zich het afgelopen jaar bezig gehouden met de vraag ‘Hoe houden wij het Quiltersgilde toekomstbestendig?’ Tijdens de ALV van 22 maart zal de werkgroep verslag doen van haar bevindingen en aanbevelingen. En dat niet alleen, de aanwezige leden zullen ook hun stem laten horen. Wat vind jij belangrijk in de contacten binnen de vereniging. Heb je zelf ideeën waarmee het Quiltersgilde ook in de toekomst een gezonde vereniging kan blijven? Laat van je horen, het Quiltersgilde zijn we samen en iedere stem is belangrijk.
De formaliteiten
Geen vergadering zonder formele stukken. Die zijn er ook en worden als eerste behandeld. Daarna is er voldoende tijd om met elkaar in gesprek te gaan en ideeën te ontwikkelen waar het bestuur en de medewerkers mee vooruit kunnen. Als dank voor ieders inbreng is het middagprogramma als altijd ontspannend. Herma de Ruiter was al eens te gast en vertelde destijds over haar project ‘Going round in circles’. Dit zeer succesvolle project heeft in allerlei vormen een vervolg gekregen zowel nationaal als internationaal. Daarover zal ze kort vertellen en daarna gaan we aan de slag met naald, draad en een voorwerp waar voor jou een herinnering aan zit. Dat kan een stukje stof zijn, een klein voorwerp bijv. een knoop, een cent, een steentje, bedenk het maar. Na aanmelding ontvang je meer informatie over de workshop en wij zorgen voor voldoende materialen. Koffie/thee en de lunch zijn uiteraard inbegrepen.
We hopen je te zien en horen op zaterdag 22 maart!
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!